درباره ما

صالح برادران امینی

salehamini.com

صالح، طراحی خدمات را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده و پروژه‌های مختلف طراحی خدمات را تاکنون پیش برده است. از جمله طراحی‌های وی می‌توان به خدمات مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب‌وکارهای نوپا یا ictstartups.ir و طراحی خدمات برای گروه صنعتی انتخاب، طراحی خدمات برای شتابدهنده‌ی بردیا و طراحی خدمات برای سایت ایران تلنت اشاره کرد.

از جمله مشاوره‌های وی می‌توان به مشاوره طراحی خدمات در شرکت شناسا از مجموعه بانک پاسارگاد، شرکت صبانت، شرکت هواپیمائی ماهان – بخش توسعه‌ی زیرساخت نرم‌افزاری و مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف، پروژه‌ی مدرسه اشتغال شریف اشاره نمود.

دغدغه‌ی طراحی پایدار / بالنده در سطح کلان و توسعه‌ی همزمان فعالیت جدی در طراحی خدمات و استخراج دانش بومی برای آموزش و پیاده‌سازی در ایران، همواره همراه صالح است.

فرشاد ضیغمی

zeyghami.com

فرشاد، مهندس برق و کارشناس ارشد طراحی صنعتی است. در گذشته تجربه‌ی راه‌اندازی و مدیریت شرکت تولید سخت‌افزار خود را در کارنامه دارد. او در حال حاضر پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد خود در طراحی صنعتی مشغول انجام پروژه‌های طراحی خدمات در دیگرگون است.

 

روشنک حقیقی

روشنک فارغ التحصیل طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران و هم‌اکنون طراح تجربه کاربری در استارت‌آپ Kyte است. روشنک علاقه‌ی زیادی به حوزه طراحی خدمات و کارآفرینی و طراحی و مدیریت کسب‌وکارهای کوچک دارد.

عرفان نجف‌آبادی

شور و اشتیاق نسبت به فیلمسازی باعث شد که او در سال ۱۳۸۳، وقتی دانش آموز دبیرستان بود وارد دوره یکساله فیلمسازی انجمن سینمای جوان شیراز شود و دو سال بعد به خاطر همین علاقه چند سالی قید تحصیلات رسمی را بزند.او در طول این مدت چند فیلم کوتاه ساخت، در چند تیم فیلم‌سازی با عناوین مختلف حضور پیدا کرد و چند ماهی هم دبیر عکس خبری یک رسانه بود. سال ۸۸ تصمیم گرفت تحصیلات ناتمام را ادامه دهد و پس از اخذ دیپلم وارد دوره کارشناسی طراحی‌صنعتی در دانشگاه هنر تهران شد. در سال ۹۲ موفق به کسب رتبه دوم المپیاد ملی دانشجویی در گرایش طراحی صنعتی شد و همین موفقیت او را پشت نیمکت‌های دوره کارشناسی‌ارشد نشاند. در این مقطع، آشنایی با صالح امینی او را با طراحی خدمات آشناتر کرد و مقدمه‌ای شد بر همکاری در دیگرگون.

عرفان در زمینه طراحی، تجربیاتی در طراحی بسته‌بندی، طراحی عناصر فروشگاهی و طراحی تجربه‌کاربری دارد.او از یادگیری سیر نمی‌شود، همیشه خود را در ابتدای راه می‌بیند و به دنبال تجربیات جدید است. هم‌اکنون در یک استودیوی طراحی به عنوان طراح صنعتی مشغول به کار است.