فایلهای زندگیِ نو

زندگیِ نو، نام کارگاهی سه روزه است که برای طراحیِ زندگیِ اصیل ایجاد و برگزار شده است. تصمیم گرفتیم، ویدئوها و فایلهای ارائه را در اختیار کسانی قرار دهیم که می‌خواهند در مقطعی دیگر زندگی‌شان را بازطراحی کنند. 

سه بخش کارگاه، شامل مراحل زیر است:

۱٫ شناختِ اکنون – شناخت واقعیت خودمان و شرایطمان
۲٫ طراحیِ فردا – ایده‌پردازی و تست ایده‌ها 
۳٫ قدمهای محکم – هدف‌گذاری و پیش رفتن در زندگی

ثبت‌نام در زندگیِ نو

می‌توانید ویدئوهای ضبط شده و ارائه‌های کارگاهِ زندگیِ نو را تهیه کنید و هر زمان لازم داشتید، چندین بار، کارگاه را برای خودتان برگزار کنید!

  • ۰ تومان

مخاطب کارگاه کیست؟

هر کسی که دغدغه‌ی طراحی زندگی‌اش را دارد و می‌خواهد زندگی‌ای اصیل برای خودش بسازد.
هر کسی که برایش مهم است، ذهنیت و اطلاعاتش را یک بار خانه‌تکانی کند و با یک فرآیند مشخص، زندگی آینده‌اش را بسازد.

چه فایلهایی برای من ارسال خواهد شد؟

از آنجا که کارگاه در سه روز برنامه‌ریزی شده (با فاصله‌هایی برای بازخورد گرفتن)، ویدئوهای کارگاه هم همینطور دوباره ضبط شده‌اند و برای شما ارسال خواهند شد.

روز ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ سه فایل ویدئویی با توضیحات تسهیلگر کارگاه، صالح برادران امینی و سه فایل ارائه در فرمت pdf برای شما ارسال می‌شود که هر زمان خواستید، زندگی اصیلتان را به کمکشان بازطراحی کنید.

چطور از فایلها استفاده کنم؟

پس از دریافت فایلها، می‌توانید ویدئو‌ها را ببینید و هر جا که فعالیتی برای انجام وجود دارد با نگه داشتن ویدئو و انجام آن فعالیت، روند کارگاه را پی‌بگیرید.

طی کارگاه، فعالیتهایی توضیح داده می‌شود که باید مرحله به مرحله انجام شوند، پیشنهاد ما این است که در سه جلسه‌ی سه ساعتی این طراحی زندگی را پیش ببرید چرا که بین جلسات باید بازخورد دیگران را نیز بگیرید و تحقیقاتی برای انجام خواهید داشت. 

خواهید دید که پس از طی کردن این فرآیند، مسیر آینده‌ی زندگیِ شما برایتان بسیار شفاف‌تر خواهد شد و زندگیِ اصیل‌تری خواهید ساخت. 

بهترین روش پیش‌بینی آینده، ساختن آن است.

پیتر دراکر

ما می‌دانیم که چند سالِ سخت با بالا و پایینهای اقتصادی و روانی متنوع را گذرانده‌ایم و در این شرایط، همگی نیاز به بازبینیِ مسیر پیشِ رو داریم.

شرایط آینده قرار نیست بهتر یا ثابت باشد و با واقعی دیدنِ آینده می‌شود در دل شرایطِ کنونی پیش بینی، طراحی و برنامه‌ریزی درستی برای پیش رفتن در زندگیِ اصیل خودمان داشته باشیم.

طی این کارگاه سعی می‌کنیم، وقتی برای خودمان خالی کنیم و بنشینیم، آینده‌مان را قدم به قدم، بسازیم. اگر درست و واقعی ببینیمش، حتماً آینده‌های بهتری خواهیم ساخت.

پیمایش به بالا