صالح برادران امینی

salehamini.com

صالح، طراحی خدمات را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده و پروژه‌های مختلف طراحی خدمات را تاکنون پیش برده است. از جمله طراحی‌های وی می‌توان به خدمات مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب‌وکارهای نوپا یا ictstartups.ir و طراحی خدمات برای گروه صنعتی انتخاب، طراحی خدمات برای شتابدهنده‌ی بردیا و طراحی خدمات برای سایت ایران تلنت اشاره کرد.

از جمله مشاوره‌های وی می‌توان به مشاوره طراحی خدمات در شرکت شناسا از مجموعه بانک پاسارگاد، شرکت صبانت، شرکت هواپیمائی ماهان – بخش توسعه‌ی زیرساخت نرم‌افزاری و مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف، پروژه‌ی مدرسه اشتغال شریف اشاره نمود.

دغدغه‌ی طراحی پایدار / بالنده در سطح کلان و توسعه‌ی همزمان فعالیت جدی در طراحی خدمات و استخراج دانش بومی برای آموزش و پیاده‌سازی در ایران، همواره همراه صالح است.

سالار خوشخو

سالار، به واسطه‌ی همکاری به عنوان یکی از هم‌بنیانگذاران “همرسان” کارش در دیگرگون را هم از سال ۱۳۹۹ آغاز کرد و نقش مهمی در مدیریت پروژه‌هایی مانند “همراهِ زمستان” بازی کرد. سالار یک نویسنده و مترجم است و علاوه بر کمک‌هایش در مدیریت محتوای دیگرگون، در مدیریت تیم‌ها نیز نقش بسزایی ایفا می‌کند. 

مینا فلاح

مینا علاقمند طراحی خدمات در حوزه‌ی سلامت است. همکاری اولش با دیگرگون در قالب همکاری در توسعه‌ی یک محصول در سال ۱۳۹۸ شکل گرفت و در سال ۱۳۹۹ با همکاری در پروژه‌ی بیمارستان دامپزشکی تهران ادامه یافت. مینا کارشناس ارشد انفورماتیک پزشکی است و سابقه‌ی کار در تحلیل و توسعه‌ی سیستم‌های پزشکی را نیز در کارنامه‌ی خود دارد.

مهدی فرّخی

مهدی هم ابتدا به عنوان کارآموز و سپس به عنوان طراح گرافیک با دیگرگون همراهی می‌کند. انرژی مهدی، به ما هم انرژی می‌دهد و کارهای گرافیکی دیگرگون، به واسطه‌ی حضور مهدی جلو می‌رود.

دیگرانی که در سالهای گذشته همراه دیگرگون بوده‌اند:

 

روشنک حقیقی

روشنک فارغ التحصیل طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران و طراح تجربه کاربری در استارت‌آپ Kyte بوده و اکنون متخصص تحقیقات کاربری در مجموعه‌ی کافه بازار و دیوار است. روشنک علاقه‌ی زیادی به حوزه طراحی خدمات و کارآفرینی و طراحی و مدیریت کسب‌وکارهای کوچک دارد. روشنک کمی پس از تأسیس دیگرگون و از سال ۱۳۹۶ تا اواسط سال ۱۳۹۷ همراه دیگرگون بود.

عرفان نجف‌آبادی‌پور

عرفان از سال ۱۳۹۶ تا سال ۱۳۹۷ همراه دیگرگون بود.

هادی ابن‌الدین حمیدی و میترا موحد

زوج خوش ذوق هادی و میترا قابل تعریف و محدود شدن نیستند. دو نفری که هرکدام هزاران راه رفته و نرفته دارند و همین حالا هم بیشتر از بسیاری از ما زندگی کرده‌اند. میترا پیش از تغییر حوزه‌ی کاری‌اش دومین لوگوی دیگرگون را در سال ۱۳۹۶ طراحی کرد که مبنای لوگوی کنونی شده و هادی هم در چند پروژه همراه دیگرگون بود، بخصوص در یک دوره‌ی آموزشی، در دیگرگون ارائه‌ای بسیار عالی داشت.

فرشاد ضیغمی

zeyghami.com

فرشاد، مهندس برق و کارشناس ارشد طراحی صنعتی است. در گذشته تجربه‌ی راه‌اندازی و مدیریت شرکت تولید سخت‌افزار خود را در کارنامه دارد. او در حال حاضر پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد خود در طراحی صنعتی مشغول انجام پروژه‌های طراحی خدمات است. فرشاد در دو پروژه همراه دیگرگون بود.

پیمایش به بالا