صالح برادران امینی

salehamini.com

صالح، طراحی خدمات را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده و پروژه‌های مختلف طراحی خدمات را تاکنون پیش برده است. از جمله طراحی‌های وی می‌توان به خدمات مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب‌وکارهای نوپا یا ictstartups.ir و طراحی خدمات برای گروه صنعتی انتخاب، طراحی خدمات برای شتابدهنده‌ی بردیا و طراحی خدمات برای سایت ایران تلنت اشاره کرد.

از جمله مشاوره‌های وی می‌توان به مشاوره طراحی خدمات در شرکت شناسا از مجموعه بانک پاسارگاد، شرکت صبانت، شرکت هواپیمائی ماهان – بخش توسعه‌ی زیرساخت نرم‌افزاری و مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف، پروژه‌ی مدرسه اشتغال شریف اشاره نمود.

دغدغه‌ی طراحی پایدار / بالنده در سطح کلان و توسعه‌ی همزمان فعالیت جدی در طراحی خدمات و استخراج دانش بومی برای آموزش و پیاده‌سازی در ایران، همواره همراه صالح است.

علیرضا جماعتلو

علیرضا در سال ۱۳۹۹ و به واسطه‌ی پروژه‌ی بیمارستان دامپزشکی تهران به جمع دیگرگون اضافه شد. همراهی او در آموزش کارکنان و تدوین فرآیندهای سازمانی، بخش عمده‌ای از پروژه را جلو برد و اکنون با سابقه‌ی طولانی در مشاوره به کسب‌وکارها، علیرضا هم در کنار دیگرگون ارزش آفرینی می‌کند. 

 

دیگرانی که در سالهای گذشته کمک‌کرده‌اند :

 

روشنک حقیقی

روشنک فارغ التحصیل طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران و طراح تجربه کاربری در استارت‌آپ Kyte بوده و اکنون متخصص تحقیقات کاربری در مجموعه‌ی کافه بازار و دیوار است. روشنک علاقه‌ی زیادی به حوزه طراحی خدمات و کارآفرینی و طراحی و مدیریت کسب‌وکارهای کوچک دارد. روشنک کمی پس از تأسیس دیگرگون و از سال ۱۳۹۶ تا اواسط سال ۱۳۹۷ همراه دیگرگون بود.

عرفان نجف‌آبادی

شور و اشتیاق نسبت به فیلمسازی باعث شد که او در سال ۱۳۸۳، وقتی دانش آموز دبیرستان بود وارد دوره یکساله فیلمسازی انجمن سینمای جوان شیراز شود و دو سال بعد به خاطر همین علاقه چند سالی قید تحصیلات رسمی را بزند. او در طول این مدت چند فیلم کوتاه ساخت، در چند تیم فیلم‌سازی با عناوین مختلف حضور پیدا کرد و چند ماهی هم دبیر عکس خبری یک رسانه بود. سال ۸۸ تصمیم گرفت تحصیلات ناتمام را ادامه دهد و پس از اخذ دیپلم وارد دوره کارشناسی طراحی‌صنعتی در دانشگاه هنر تهران شد. در سال ۹۲ موفق به کسب رتبه دوم المپیاد ملی دانشجویی در گرایش طراحی صنعتی شد و همین موفقیت او را پشت نیمکت‌های دوره کارشناسی‌ارشد نشاند. در این مقطع، آشنایی با صالح امینی او را با طراحی خدمات آشناتر کرد و مقدمه‌ای شد بر همکاری در دیگرگون.

عرفان در زمینه طراحی، تجربیاتی در طراحی بسته‌بندی، طراحی عناصر فروشگاهی و طراحی تجربه‌کاربری دارد. او از یادگیری سیر نمی‌شود، همیشه خود را در ابتدای راه می‌بیند و به دنبال تجربیات جدید است. عرفان هم از سال ۱۳۹۶ تا سال ۱۳۹۷ همراه دیگرگون بود و اکنون استدیو طراحی سیکامور را پیش می‌برد.

هادی ابن‌الدین حمیدی و میترا

زوج خوش ذوق هادی و میترا قابل تعریف و محدود شدن نیستند. دو نفری که هرکدام هزاران راه رفته و نرفته دارند و همین حالا هم بیشتر از بسیاری از ما زندگی کرده‌اند. میترا پیش از تغییر حوزه‌ی کاری‌اش دومین لوگوی دیگرگون را در سال ۱۳۹۶ طراحی کرد که مبنای لوگوی کنونی شده و هادی هم در چند پروژه همراه دیگرگون بود، بخصوص در یک دوره‌ی آموزشی، در دیگرگون ارائه‌ای بسیار عالی داشت.

فرشاد ضیغمی

zeyghami.com

فرشاد، مهندس برق و کارشناس ارشد طراحی صنعتی است. در گذشته تجربه‌ی راه‌اندازی و مدیریت شرکت تولید سخت‌افزار خود را در کارنامه دارد. او در حال حاضر پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد خود در طراحی صنعتی مشغول انجام پروژه‌های طراحی خدمات است. فرشاد در دو پروژه همراه دیگرگون بود.