همایش UserX سال ۱۳۹۸ روی فین‌تک متمرکز شده.
من علاقه نداشتم صحبت تکراری کنم به همین دلیل می‌خواهم جمعه صبح روی یک پروژه‎ی کوتاه وقت بگذارم و چون در این زمینه متخصص نیستم، می‌خواهم با حضور شما، هم‌آموزی اتفاق بیفتد.
اطلاعات من در مورد فرآیند ۷۰%، در مورد متدهای کلی ۵۰% و در ابزارهای تخصصی ۲۰% است.
با همین حد از اطلاعات می‌خواهم طی یک جلسه‌ی دو ساعته با کمک کسانی که علاقمند هستند، اپلیکیشن آپ را در حد یک iteration یا فرگشت، بازطراحی کنم.

روز جمعه ۵ مهرماه، ساعت ۱۰ توضیح کلی در مورد فرآیند می‌دهم و اطلاعات در دسترس را روی هم می‌ریزیم و فرآیند را شروع می‌کنیم و تا ساعت ۱۳چرخه‌ی اول بازطراحی را تا حدی پیش ببریم که بهبودی در طراحی اپلیکیشن آپ ایجاد شود.

می‌خواهم جریان این همکاری و هم‌آموزی را در همایش UserX روز ۱۹ مهرماه ارائه کنم. امیدوارم چیزی برای ارائه ایجاد کنم.

اگر وجه را به صورت آنلاین و با اپلیکیشن آسان پرداخت واریز کرده‌اید به پرسشنامه‌ی زیر هم پاسخ دهید تا لینک رویداد برای شما ایجاد و ارسال شود:

در ضمن، از دورهمی سه ساعته‌ی ما، انتظار چند ماه کار در دوره را نداشته باشید. ما هم در حال پروتوتایپ این نوع رویداد هستیم و امیدواریم با کمک و مشارکت همه‌ی شما فرصت یادگیری مناسبی پیش بیاید. 

دقت کنید که یادگیری شما، به میزان مشارکتتان در تحقیق و خلق خواهد بود.

اگر می‌خواهید بهره‌ی بیشتری از رویداد ببرید، در مورد رقبای آسان پرداخت (آپ)، آمارها و اطلاعات حوزه‌ی فین‌تک، قوانین پرداخت اینترنتی و … مطالعه کنید و پنجشنبه در رویداد قوی‌تر ظاهر شوید. 

از همه‌ی هم‌آموزان ممنونیم .

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.