هم‌آموزی اول – تجربه‌ی UX Design

همایش UserX سال ۱۳۹۸ روی فین‌تک متمرکز شده.
من علاقه نداشتم صحبت تکراری کنم به همین دلیل می‌خواهم جمعه صبح روی یک پروژه‎ی کوتاه وقت بگذارم و چون در این زمینه متخصص نیستم، می‌خواهم با حضور شما، هم‌آموزی اتفاق بیفتد.
اطلاعات من در مورد فرآیند ۷۰%، در مورد متدهای کلی ۵۰% و در ابزارهای تخصصی ۲۰% است.
با همین حد از اطلاعات می‌خواهم طی یک جلسه‌ی دو ساعته با کمک کسانی که علاقمند هستند، اپلیکیشن آپ را در حد یک iteration یا فرگشت، بازطراحی کنم.

روز جمعه ۵ مهرماه، ساعت ۱۰ توضیح کلی در مورد فرآیند می‌دهم و اطلاعات در دسترس را روی هم می‌ریزیم و فرآیند را شروع می‌کنیم و تا ساعت ۱۳چرخه‌ی اول بازطراحی را تا حدی پیش ببریم که بهبودی در طراحی اپلیکیشن آپ ایجاد شود.

می‌خواهم جریان این همکاری و هم‌آموزی را در همایش UserX روز ۱۹ مهرماه ارائه کنم. امیدوارم چیزی برای ارائه ایجاد کنم.

اگر وجه را به صورت آنلاین و با اپلیکیشن آسان پرداخت واریز کرده‌اید به پرسشنامه‌ی زیر هم پاسخ دهید تا لینک رویداد برای شما ایجاد و ارسال شود:

در ضمن، از دورهمی سه ساعته‌ی ما، انتظار چند ماه کار در دوره را نداشته باشید. ما هم در حال پروتوتایپ این نوع رویداد هستیم و امیدواریم با کمک و مشارکت همه‌ی شما فرصت یادگیری مناسبی پیش بیاید. 

دقت کنید که یادگیری شما، به میزان مشارکتتان در تحقیق و خلق خواهد بود.

اگر می‌خواهید بهره‌ی بیشتری از رویداد ببرید، در مورد رقبای آسان پرداخت (آپ)، آمارها و اطلاعات حوزه‌ی فین‌تک، قوانین پرداخت اینترنتی و … مطالعه کنید و پنجشنبه در رویداد قوی‌تر ظاهر شوید. 

از همه‌ی هم‌آموزان ممنونیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اسکرول به بالا