افتتاح آژانس دیزاین دیگرگون

آژانس دیزاین دیگرگون در روز ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ مصادف با ۱ ژوئن ۲۰۱۷، روز جهانی طراحی خدمات آغاز به کار کرده است.
ما باور داریم برای رشد کسب‌وکارها و کشورمان، نیاز به درک ذی‌نفعان و زمینه و دیزاین عالی خدمات وجود دارد و تابحال این نیاز نادیده گرفته شده است.

راهکارهای ما تابحال به شرکت‌های خصوصی و دولتی کمک کرده است که با شناخت نیازهای واقعی و با توجه به توانمندی‌هایشان، بهترین کسب‌وکارهای خدماتی ممکن را از میان گزینه‌هایی که ایجاد کرده‌ایم برگزینند، فرایندهایش را استخراج کنند و به بهترین شکل به مشتریانشان ارائه دهند.

توجه به ذی‌نفعان در ایجاد و ارائه‌ی یک خدمت و یافتن مطلوبیت همه‌ی آنها کار آسانی نیست. دیزاین با این اطلاعات و رسیدن به یک کسب‌وکار سودده و ارائه‌ی صحیح آن به مشتری هم فرایندی حرفه‌ای و نظام مند است.

در ایران، نیاز به دیزاین خدمات بسیار حس می‌شود. ما از ارائه‌ی ساده‌ترین محصولات کشاورزی تا ارائه‌ی پیچیده‌ترین خدمات فنی و مهندسی، نیروهای زبده‌ی بسیار قوی‌ای در کشور داریم ولی فرایندهای ارائه‌ی ما واقعاً دچار مشکل هستند.

بدون درک نیاز آنی، درک زمینه و ذی‌نفعان، نمی‌توان خدماتی مناسب ارائه کرد. دیگرگون، این فرصت را برای شما فراهم خواهد کرد تا نه تنها خدمات مناسب، بلکه خدماتی چشم‌گیر و شاخص ایجاد و به مشتریانتان ارائه کنید.

1 دیدگاه دربارهٔ «افتتاح آژانس دیزاین دیگرگون»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اسکرول به بالا