افتتاح آژانس دیزاین دیگرگون

آژانس دیزاین دیگرگون در روز ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ مصادف با ۱ ژوئن ۲۰۱۷، روز جهانی طراحی خدمات آغاز به کار کرده است.
ما باور داریم برای رشد کسب‌وکارها و کشورمان، نیاز به درک ذی‌نفعان و زمینه و دیزاین عالی خدمات وجود دارد و تابحال این نیاز نادیده گرفته شده است.

راهکارهای ما تابحال به شرکت‌های خصوصی و دولتی کمک کرده است که با شناخت نیازهای واقعی و با توجه به توانمندی‌هایشان، بهترین کسب‌وکارهای خدماتی ممکن را از میان گزینه‌هایی که ایجاد کرده‌ایم برگزینند، فرایندهایش را استخراج کنند و به بهترین شکل به مشتریانشان ارائه دهند.

توجه به ذی‌نفعان در ایجاد و ارائه‌ی یک خدمت و یافتن مطلوبیت همه‌ی آنها کار آسانی نیست. دیزاین با این اطلاعات و رسیدن به یک کسب‌وکار سودده و ارائه‌ی صحیح آن به مشتری هم فرایندی حرفه‌ای و نظام مند است.

در ایران، نیاز به دیزاین خدمات بسیار حس می‌شود. ما از ارائه‌ی ساده‌ترین محصولات کشاورزی تا ارائه‌ی پیچیده‌ترین خدمات فنی و مهندسی، نیروهای زبده‌ی بسیار قوی‌ای در کشور داریم ولی فرایندهای ارائه‌ی ما واقعاً دچار مشکل هستند.

بدون درک نیاز آنی، درک زمینه و ذی‌نفعان، نمی‌توان خدماتی مناسب ارائه کرد. دیگرگون، این فرصت را برای شما فراهم خواهد کرد تا نه تنها خدمات مناسب، بلکه خدماتی چشم‌گیر و شاخص ایجاد و به مشتریانتان ارائه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا